تبلیغات
لژیون آقای مجید هاشم پور - کنگره60لژیون آقای هاشم پور
لژیون آقای مجید هاشم پور
با حرکت راه نمایان می شود
صفحه نخست       پست الکترونیک          تماس با ما              ATOM            طراح قالب
گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من
درباره وبلاگ


كنگره 60 ، یکی از سازمان های مردم نهاد در حوزه اعتیاد و مواد مخدر است که در زمینه کاهش آسیب های ناشی از مصرف مواد مخدر و اعتیاد ، به صورت رایگان و در سطح ملی فعالیت می کند . محورهای عمده فعالیت کنگره 60 ، آموزش ، پیشگیری ، مهار و راهنمایی رایگان درمان اعتیاد است . کنگره 60 در سال 1378 توسط آقای مهندس حسین دژاکام ، پایه گذاری و تأسیس شده است . در حال حاضر کنگره 60 در نمایندگیهای در تهران و شهرستان ها فعالیت می کند و شمار زیادی از مصرف کنندگان مواد مخدر توانسته اند با کمک آموزش های این مرکز به رهایی و درمان قطعی اعتیاد برسند.
آقای مجیدهاشم پوریکی ازکمک راهنمایان فعال کنگره60شعبه شادآبادمیباشد.

مدیر وبلاگ :حسین حدادی
                                                                                                                    

 پنجشنبه مورخ94/8/28تولد آقای رضانعیمی را جشن گرفتیم


                                                                                          
                                                                          برای دیدن به ادامه مطلب بروید

روز پنج شنبه مورخ 94/8/28 هفتمین جلسه از دوره پنجاه و نهم کارگاه آموزشی عمومی کنگره 60 ویژه مسافران و همسفران نمایندگی شادآباد با دستور جلسه «هفته همسفر  » با استادی آقای مجید هاشم پور  و نگهبانی آقای علیرضا جمشیدی و دبیری آقای محمد علی هاشمی راس ساعت 17 آغاز به کار نمود در ضمن اولین سال تولد آقای رضا نعیمی را نیز جشن گرفتیم .

IMG_6684.JPG


شاید ما در این حیات زمینی فقط یک هفته را به تقدیر از مقام همسفران اختصاص دهیم ولی من اعتقاد دارم که درآسمانها ، برای هر بخشش همسفر ، برای هر سکوت و گذشت همسفر در مقابل خشم ، نیروهای الهی به جشن و پایکوبی و تحسین می پردازند چون می دانند با همین بخشش ها ، بنده ای قدمی به خداوندش نزدیکتر شده است و خداوند از این انتخاب همسفر خوشحال است . امیدوارم همه ما بتوانیم با بخشش و گذشتهایی که انجام می دهیم بال هایی را که به هر نحوی از دست داده ایم ، پس بگیریم و تنها نیرویی که باعث احیای یک همسفر و التیام زخمهایش می شود و به پروازش اوج می دهد ، بخشش است . و باید دانست برای بخشیدن باید دیدگاه و جهان بینی یک همسفر تغییر کند و این تغییر به کمک آگاهیهای که در کنگره 60 وجود دارد ، امکان پذیر است .
 

IMG_6655.JPG

قبل از هر چیز  هفته همسفر را به تمام همسفران کنگره 60 تبریک می گویم وعرض تبریک ویژه خدمت  همسفرم خودم دارم.در مورد  جایگاه همسفر توضیحی کوتاه می دهم .طبق نوشتارهای کنگره 60 همسفر به کسی اطلاق می شود که بیماری اعتیاد ندارد ودرپیشبرد اهداف کنگره کمک می کند نزدیکترین شخص به فرد مصرف کننده است ومی خواهد به مصرف کننده کمک نماید اما نمی داند که چطور باید این کار را انجام دهد ولی با آموزش های کنگره وکابردی کردن آن  همسفر نقش بزرگی در درمان مسافر دارد و80درصد موفقیت مسافر با همسفر است. من در ابتدا خودم به کنگره نمی آمدم وهمسرم تنها به کنگره می آمد ومن زمانی که تغییر در رفتار وعملکرد واینکه دیگر مصرف مواد من  برایش اهمیت نداشت کنجکاو شدم تا ببینم این چگونه مکانی است که همسرم به آنجا می رود و رفتارش اینگونه تغییر کرده است .با قرار گرفتن همسفر در کنگره و وجود آموزش های برابر ،هدف مسافر وهمسفر یکی می شود وتعارض موجود در بینشان کنار می رود واین دلیلی واضح برای وجود همسفر است .همسفر زمانی که به کنگره می آید مسافر را تغییر نمی دهد خودش را تغییر می دهد برای ایجاد تغییر ما باید از خودمان شروع کنیم.در کنگره به همسفر بال پرواز گفته می شود،همسفران باید همچون بال های پرواز عقاب قوی ومستحکم باشندوتا بی نهایت هم خودشان وهم مسافر را بالا ببرند.بزرگترین صلاح همسفر محبت است وپایه واساس کنگره عشق ومحبت است .باید عشق ومهر ومحبت در زندگی جاری باشد تا به آرامش برسیم واین آرامش اگر به خداوند نزدیک باشیم در زندگی ما جاری شود.پرداخت زکات عشق دادن جان است . راهنما شدن وکمک کردن به اشخاص دیگر برای رسیدن به رهایی پرداخت زکات رهایی است وهمسفران نباید توقع زیادی پس از رهایی داشته باشند چون رسیدن به تعادل به زمان نیاز دارد باید بدانیم شیطان در مسائل جزیی وارد می شود واگر منیت داشته باشیم  وخودمان را فقط ببینیم مسائل بزرگی به وجود می آید .در این هفته ما باید به نحو احسنت از همسفران تقدیر وتشکر نماییم.

سخنان استاد در مورد تولد :

آقا رضا با حال خراب وارد کنگره شد ولی به مرور زمان  حرکت کرد وخودش را پیدا کرد فرمانبردار خیلی خوبی است و از ابتدای سفرش در کنگره  خدمت می کند .در ابتدا نامه های شربت بچه های لژیون را می نوشت و در گروه ot خدمت می کند.

اعلام سفر آقا رضا نعیمی: آنتی ایکس مصرفی شیشه ومتادون

به روش dst با شربت ot

راهنما: آقای مجید هاشم پور

مدت سفر :11ماه

رشته ورزشی : باستانی

رهایی :یکسال و40روز


IMG_6679.JPG

آرزوی مسافر:سربلندی وسعادتمندی وآرامش تمام عزیزانی که در کنگره حضور دارند.

آرزوی همسفر:تمام مسافران سفر اول این جایگاه را تجربه کنند.

آرزوی همسفر کوچک ، ملودی:بابا ومامانم همیشه با هم خوب باشند.

photo_2015-11-21_08-29-34.jpg


سخنان مسافر رضا : با 14سال تخریب وارد کنگره شدم افکار بهم ریخته وپریشانی داشتم که شکر خدا به درمان رسیدم واین رو مدیون زحمات آقای مجید هاشم پور هستم واساتید کنگره 60،خدارو شکر می کنم که توانستم این جایگاه را تجربه کنم وحال خوشی دارم. از آقای مهندس تشکر می کنم از آقای امین ، استادان عزیزم از خانم صبا تشکر می کنم از همسفرم تشکر می کنم از دخترم که در تمام سفر همراه ما بود. از تمام مرزبان ها در دوره قبل واین دوره از ایجنت های گذشته آقای خان، آقای نادری وآقای صادقی از گروه اوتی که با کمک ویاری عزیزان من توانستم این جایگاه را تجربه کنم وازتمام شما عزیزانی که در این تولد شرکت کردید وحضور گرمی داشتید تشکر می کنم .

سخنان خانم صبا ، کمک راهنمای همسفر :در ابتدا هفته همسفر را خدمت تمام همسفران کنگره 60چه در گذشته وچه در آینده که به جمعیت احیای کنگره 60می پیوندند تبریک می گویم . شاید ما در این حیات زمانی فقط یک هفته را به تقدیر از همسفران اختصاص دهیم ولی  من باور دارم که در آسمان در هر لحظه برای بخشش همسفر،با هر سکوت در مقابل خشم وگذشت تمام نیروهای الهی به جشن وپایکوبی می نشینند چون مشاهده می کنند بنده ای از بندگان خوب خدا قدمی به خداوند نزدیک می شود ولبخند خدا را مشاهده می کنندو واقعا امیدوارم که تمام ما بتوانیم با بخشش ها وگذشت هایی که انجام می دهیم بال هایی را که به هر نحوی از دست داده ایم التیام ببخشیم وتنها نیرویی که باعث احیای یک همسفر می شودوباعث می شود یک انسان اوج بگیرد وپرواز کند وبال هایش را پس بگیرد بخشش است وبخشش باید یک دیدگاهی در انسان وجود داشته باشد وآن آگاهی است وبستر خوبی برای آموزش ودانایی در کنگره است  من به سمیه عزیز تبریک می گودم وباور دارم هیچ هم زمانی تصادفی نیست وتمام نیروها برای اینکه موضوع در زمان خاصی اتفاق بیفتد هماهنگ می شوند و جشن تولد هماهنگ با جشن همسفر شد شاید ایشون همسفری بود که واقعا برای تکامل تلاش کرد وبرای همسفر بودن لازم نیست خوشبختی وآسایش همراه باشد چون برای همسفر بودن ما می خواهیم به تکامل برسیم وبرای رسیدن به تکامل گاهی باید مسیر سخت را طی نمود ومن می دیدم که خانم سمیه با عشق و محبت وبخشش هایی که ذره ذره اوج می گرفت توانستند این مسیر را طی کنند وامیدوام تمام همسفرانی که طالب این جایگاه هستندبا کمک نیروههی الهی و آموزش های ناب کنگره و بخشش به این جایگاه برسند.به ملودی عزیزم تبریک می گویم ملودی همسفر خوبی برای همه ما بود وما با هر بار دیدنش انرژی می گرفتیم به آقای هاشم پورتبریک می گویم وآقای نعیمی صمیمانه تبریک می گویم.

IMG_6667.JPG


سخنان همسفر خانم سمیه :من خدارا شاکرم که توانستم این جایگاه را تجربه کنم از آقای مهندس تشکر می کنم از آقای امین استاد جهان بینی تشکر می کنم امیدواوارم خداوند به وجودشان واهدافشان خیروبرکت دهد از آقای هاشم پور راهنمای مسافرم تشکر می کنم برای مسافر من وخانواده ما خیلی زحمت کشیدند اگر امروز آرامشی در زندگی ما برقرار است مدیون زحمات ایشون هستیم می دانم که با هیچ زبان وکلامی قادربه جبران زحمات شما نیستم ولی همیشه  دعا گوی شما هستم واز خداوند می خواهم حامی وپشتیبان خانواده شما باشد.از راهنمای خوبم خانم صبا تشکر می کنم بعد از 6ماه وارد لژیون خانم صبا شدم وکلام وآموزش های ایشان روی من تاثیر داشت وباعث شد تا دنیا را به گونه ای دیگر ببینم.همیشه خداوند را شاکرم که معلمی همچون خانم صبا را در زندگی من قرار داد به ایشان می گویم که دوستشان دارم وامیدوارم خداوند به وجودشان وعلمشان خیروبرکت دهد به من لیاقت شاگردیشان را بدهد.از دخترم ملودی تشکر می کنم که همیشه همراه من بود از تمام عزیزانی که در تولد ما شرکت کردند وتمام خدمت گزاران کنگره در بخش های مختلف مرزبانی وگروه اوتی تشکر می کنم. 


IMG_6658.JPG

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
          
دوشنبه 2 آذر 1394
چهارشنبه 30 دی 1394 10:04 ب.ظ
رضا جان تولدت مبارک وانهاده شما رادر جایگاه کمک راهنمایی ببینم
چهارشنبه 4 آذر 1394 12:08 ب.ظ
من هم به نوبه خودم این روز و به داداش لژیونی خودم تبریک میگم و از خداوند بهترینها را برای ایشان ارزو میکنم انشاال... در جایگاه کمک راهنمایی ببینیمش .
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر

آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
امکانات جانبی